تثبیت جایگاه فروش کامیونت 6 تن faw در بازار جنوب ایران

قائم مقام، مدیرعامل و رئیس سازمان فروش و خدمات پس از فروش شرکت سیباموتور ضمن اشاره به موقعیت بازار جنوب ایران در تثبیت جایگاه فروش محصولات این شرکت گفت : شرکت سیبا موتور در راستای ارتباط بهتر با مشتریان و تثبیت جایگاه فروش، جدیدترین محصول خود را در منطقه جنوب کشور به عرضه نمایش گذاشته است.

تثبیت جایگاه فروش کامیونت 6 تن در منطقه جنوب کشور از مهم ترین اهداف حضور شرکت سیبا موتور در پانزدهمین نمایشگاه خودرو شیراز است. خوشبختانه ظرف مدت کوتاهی که از فروش و تحویل کامیونت هایV  TIGER از سری محصولات FAW  می گذرد این محصول با استقبال بسیار خوبی در بازار خودروهای نیمه سنگین و کامیونت روبرو شده است.

سال گذشته و همزمان با برپایی چهاردهمین نمایشگاه خودرو شیراز این محصول برای اولین بار رونمایی گردید به همین منظور در نمایشگاه امسال به دنبال آن هستیم که فروش این محصول را در منطقه جنوب کشور به جایگاه مناسبی برسانیم. با توجه به استقبال بسیار خوب بازدیدکنندگان نمایشگاه از محصول جدید شرکت سیبا موتور امید است که این روند، در روزهای آتی برپایی نمایشگاه خودرو شیراز نیز ادامه یابد.

قائم مقام مدیرعامل شرکت سیبا موتور خاطر نشان کرد، استراتژی این شرکت در توسعه سبد محصولات، از عرضه محصولی جدید در سال آینده خبر داد و گفت : شرکت سیبا موتور بر اساس استراتژی خود تلاش می کند تا هر سال محصولی جدید را به سبد محصولات خود اضافه نماید البته با توجه به تغییرات صورت گرفته در بخش سهامداری گروه بهمن که از سهامداران عمده شرکت سیبا موتور محسوب می شود و واگذاری 62 درصد از سهام این گروه به شرکت کروز، ،عرضه این محصول جدید بستگی به خط مشی مدیریت جدید گروه بهمن و تعامل هیات مدیره شرکت سیبا موتور با سهامداران اصلی و نهایتا هدف گذاری جدید شرکت دارد.

امینی افزود : با توجه به شناختی که از روند فعالیت و توسعه بسیار  گسترده شرکت کروز در این سالها وجود است پیش بینی می شود جریان فعالیت گروه بهمن و شرکت های زیر مجموعه آن در آینده روند مناسبی داشته و شاهد توسعه و ارتقاء هر چه بیشتر شرکت سیبا موتور باشیم.

وی گفت : شرکت سیبا موتور تاکنون سه محصولات با نام کشنده تک محور و کشنده جفت محور FAW J6 با قدرت 420 اسب بخار و همچنین محصول شاسی کامیون  FAW را به بازار عرضه نموده است ضمن اینکه برای سال جاری نیز تولید و عرضه محصول کامیونت را در دستور کار قرار داده است.

برای اطلاع بیشتر از مشخصات فنی کشنده فاو به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.