برترین رتبه فروش محصولات فاو

سیباموتور طی مراسمی برای دومین سال متوالی برترین رتبه فروش محصولات FAW در جهان را کسب کرد.

 

                                                                                                                        

 

 

 

 

 

سیباموتور که چند سالی است محصولات فاو اولین و بزرگترین خودروساز چین را در کشورمان تولید و مونتاژمیکند

ووارد بازار خودروهای سنگین کشورمان کرده است.سیباموتور یکی از سه شرکت برتر و پیشتاز در بین تولید کنندگان خودروهای تجاری کشور تا سال 1397 بوده و بطورمستمر تلاش میکند تا این جایگاه را حفظ و ارتقاء دهد.

فاو با محصولاتی متنوع  با کیفیت بالا از قبیل کشنده،کامیونهای سبک و سنگین، کامیونت، اتوبوسهای شهری و بیابانی، مینی بوس، خودروهای وانت، سواری، ون و مینی ون بسیار شناخته شده است و چند سالی است که کامیون های آن وارد کشورمان شده از استقبال بی نظیر هموطنان عزیزمان  قرار گرفته است.

خودروسازی فاو بزرگترین خودروسازی چین می باشد که در حال حاضر دارای ۱۳۳۰۰۰ نیروی انسانی در سراسر دنیا می باشدفاو در سال ۱۹۵۳تاسیس شد و با بیش از ۵۰ سال نوآوری در صنعت خودروی چین پا به عرصه خودروسازی جهانی  گذاشت است و با دارای ۲۷ شرکت زیر مجموعه با ۱۰۰% مالکیت میباشد.

این شرکت بـا مشـارکت اولیـن و بزرگـترین هلدینـگ خودروسـاز چیـنی و بین المـللی بنام شرکت FAW و با برخورداری از پرسنـل متخصص و مجـرب ، تولیـد و فـروش انحصـاری کشنده هـای تک و جفت محـور ، شاسی کامیون و کامیونت 6 تنFAW  را در ایـران بر عهـده دارد.در  طی مراسمی سیباموتور به دلیل رتبه بالا در فروش کامیون های شرکت فاو در ایران برترین رتبه فروش را در سطح جهانی کسب کرده است.شرکت سیباموتور در این همایش مراسم توانست برای دومین سال متوالی جز یکی از برترین های فروش خودروهای شرکت خودروسازی فاو شودو افتخار آفرین برای کشورمان باشد.

سیباموتور هیشه سعی دارد تا با ارائه خدمات برتر در فروش محصولات خود از مرز های بین المللی عبور کرده و در بین برند های جهانی قرار گیرد و همواره برای رسیدن به این هدف تلاش فراوان کرده است و تاکنون نیز موفق بوده است.

برای مشاهده خودروهای فاو بر روی لینک  محصولات سیباموتور کلیک کنید.