کامیونت فاو دست دوم

فاو یک شرکت قدیمی چینی است باهمکاری سیبا موتورمحصولات خود را وارد بازار ایران می کند. شرکت سیبا موتور در تلاش است تا با بهره گیری از فرصت های ایجاد شده در حوزه صنعت خودرو و همکاری تجاری با سایر شرکت های بزرگ خودروسازی خارجی ، به بزرگترین شرکت واردات خودرو و یکی از بزرگترین شرکت های تولید خودرو در کشور تبدیل شود.

فاو خودروسازی دولتی چینی است، که در زمینه تولید انواع خودرو، اتوبوس، کامیون‌های سبک، متوسط و سنگین، همچنین ساخت قطعات خودرو فعالیت می‌کند.محصولات فاو در چند سال گذشته به دلیل پرفروش بودن و کیفیت بالا به حدی رسیده است که تعداد زیادی از رانندگان محترم تقاضا برای خرید کامیونت فاو دست دوم را دارند و میتوان گفت این نشان از این است که محصولات فاو و کامیونت های فاو همواره جز یکی از بهترین ها در سطح کشور د ربین دیگر رقبا می باشد.

درهر زمان کامیونت فاو فروش مناسبی دارد و همواره خرید و فروش کامیونت فاو دست دوم در بازار خودرو رواج دارد که از دلایل این اتفاق کیفیت خوب محصولات خودروسازی فاو می باشد.البته نباید از یاد برد که فاو پرفروش ترین کامیونت در کشور می باشد. دلایلی وجود دارد که این خودرو را به سطح اول فروش در کشور رسانده است که به اختصار به توضیح آن می پردازیم: علاوه بر کیفیت و کارایی مناسب کامیونت های فاو می توان به خدمات پس از فروش نمایندگی سیباموتور  و تسهیلات فروش فاو این خودرو نیز اشاره کرد که شرکت سیباموتور هر سال در زمان های مشخصی فروش اقساطی کامیونت فاو را آغاز می نماید.

استقبال خوب رانندگان محترم از این محصول باعث شده است که تسهیلات ویژه ای را نمایندگی سیباموتور برای خریداران کامیونت در نظر بگیردو این عمر مزید علت بر آن شده است که رانندگان محترم نیز کامیونت دست دوم فاو را در سطح نو آن بدانند و برای خرید آن اقدام کنند.برای خرید کامیونت فاودر بازار کامیونت های دست دوم علاوه بر توانمندي‌هاي فني خودرو، سال ساخت، ميزان كاركرد، نوع كاربرري و بيمه آن نيز بسيار مهم استو بایدبه آن ها توجه کرد.

علاقه مندان برای اطلاع از خرید کامیون فاو و کامیونت های فاو می توانند با کارشناسان نمایندگی سیباموتور تماس حاصل فرمایند.