کامیونت فاو دست دوم – فروش فاو دست دوم

کامیونت فاو دست دوم به دلیل نوسانات بازار خودرو با استقبال بالای رو به رو بوده است. کامیونت فاو به دلیل کیفیت و کارایی بالا در حمل بارهای شهری یکی از بهترین ها در این زمینه است.


فاو یک شرکت قدیمی چینی است، که باهمکاری تجاری سیبا موتور محصولات خود را وارد بازار ایران می کند.

شرکت سیبا موتور در تلاش است تا با بهره گیری از فرصت های ایجاد شده در حوزه صنعت خودرو و همکاری تجاری با سایر شرکت های بزرگ خودروساز خارجی، به بزرگترین شرکت واردات خودرو و یکی از بزرگترین شرکت های تولید خودرو در کشور تبدیل شود.

فاو خودروساز دولتی چینی است، که در زمینه تولید انواع خودرو، اتوبوس، کامیون‌های سبک، متوسط و سنگین، همچنین ساخت قطعات خودرو فعالیت می‌کند.
محصولات فاو در چند سال گذشته به دلیل پرفروش بودن و کیفیت بالا به حدی رسیده است که تعداد زیادی از رانندگان محترم تقاضا برای خرید کامیونت فاو دست دوم را دارند.
میتوان گفت این نشان از این است که محصولات فاو و کامیونت های فاو همواره جز یکی از بهترین ها در سطح کشور در بین دیگر رقبا می باشد.

کامیونت فاو در هر زمان  توانسته فروش مناسبی را از آن خود کند.
خرید و فروش کامیونت فاو دست دوم مهره تاییدی بر این امر می باشد چرا که توانسته در سال های اخیر سهم بالایی از فروش حمل و نقل جاده ای را کسب کند که دلیل این امر کیفیت خوب محصولات خودروساز فاو می باشد.
البته نباید از یاد برد که فاو پرفروش ترین کامیونت در کشور می باشد.

دلایلی وجود دارد که این خودرو را به سطح اول فروش در کشور رسانده است که به اختصار به توضیح آن می پردازیم:
علاوه بر کیفیت و کارایی مناسب کامیونت های فاو می توان به خدمات پس از فروش نمایندگی سیباموتور  و تسهیلات فروش فاو این خودرو نیز اشاره کرد.
شرکت سیباموتور هر ساله در زمان های مشخصی فروش اقساطی کامیونت فاو را آغاز می نماید.

استقبال خوب رانندگان محترم از این محصول باعث شده است که تسهیلات ویژه ای را نمایندگی سیباموتور برای خریداران کامیونت در نظر بگیرد.
این عمر مزید علت بر آن شده است تا رانندگان محترم نیز کامیونت دست دوم فاو را در سطح نو آن بدانند و برای خرید آن اقدام کنند.
برای خرید کامیونت فاو در بازار کامیونت های دست دوم علاوه بر توانمندي‌هاي فني خودرو، سال ساخت، ميزان كاركرد، نوع كاربري و بيمه آن نيز بسيار مهم است و باید به آن ها توجه کرد.

علاقه مندان برای اطلاع از خرید کامیون فاو و کامیونت های فاو می توانند با کارشناسان نمایندگی سیباموتور تماس حاصل فرمایند.