شرکت فاو

شرکت فاو اولین و بزرگترین هلدلینگ چین با قدمت دیرینه در ساخت انواع کامیون و خودروهای سواری و شاسی بلند در سال 1953 در چانگچون چین تاسیس شد و جزو یکی از شرکت های مهم در سطح بین الملل قرار گرفت.شرکت فاو یک گروه مهم صنعتی برای تولید انواع خودروها محسوب می شود.شرکت فاو با بیش از 50سال نو آوری سبد متنوعی از محصولات را با کیفیت بالا از قبیل کشنده، کامیونت ،کامیون های سبک و سنگین ،اتوبوس های شهری و بیابانی ، مینی بوس، سواری ، خودروهای وانت ،……را دارا می باشد.
شرکت فاو در حال حاضر دارای 133000 نیروی انسانی در سراسر دنیا می باشد که با همکاری شرکت فولکس واگن آلمان در سال 1991 و 20 شرکت زیر مجموعه توانسته سهم بسزایی از خودروهای جهان را به خود اختصاص دهد.گروه خودروسازی چین فاو یک گروه خودروساز دولتی است فاو زمانی که نخستین خودروی ساخت خود به نام هونگ کی رونمایی کرد توانست به نخستین خودروسازی چین تبدیل شود.

شرکت صنعتی فاو درحال حاضر به همراه شرکت های بزرگی نظیر چانگان موتورز، دانگ فنگ موتور و صنایع خودروسازی شانگهای یکی از چهار شرکت بزرگ خودروسازی چین محسوب می شود.شرکت فاو در سال 2010 به فروش بالای 2.56 میلیون دستگاه رسید و باعث شد تا شرکت بزرگ فاو از نظر شاخص بهره وری در بین خودروسازان چین رده سوم شود.


کمپانی فاو محصولات تولیدی خود را دربیش از 80 کشورجهان به فروش می رساند که از جمله این بازارها می توان به همسایه غربی و شرقی ایران یعنی پاکستان و عراق اشاره کرد.خودروسازی فاو در ایران با مشارکت شرکت معتبر و مطرح سیباموتور با برخورداری از پرسنل مجرب ،تولید و فروشانحصاری کشنده های تک و جفت محور ، شاسی کامیون و کامیونت فاو 6 تن تایگر را در ایران آغاز کرد.

 

در حال حاضر سیباموتور با نمایندگی گسترده در سراسر کشور و راههای مواصلاتی اقدام به تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی نموده است.شرکت سیبا موتور در سال 1392 موفق به کسب رتبه برتر در میان تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات فروش خودروهای تجاری به تایید سازمان بازرسی استاندارد کشورشد.

خودروسازی فاو چین با به کاری گیری تکنولوژی خودروسازی روزدنیا و کیفیت قطعات و عملکرد مناسب محصولات و ایمنی توانسته در بین رقبای اروپایی موجود در بازار جزو یکی از شرکت های مهم درتمام جهان باشد وهمه ساله شاهد افتخارات شرکت فاو و نوآوری در محصولات برند فاو بوده ایم.

 

محصولات سیبا موتور  از برند مطرح فاو در ایران می باشد که می توان به کامیونت 6 تن فاو تایگر ، کمپرسی فاو،کشنده جفت محور و تک محور فاو اشاره کرد که در سال های گذشته پرفروش ترین کامیون های باری در کشورمان بوده است.کامیونت 6 تن فاو وزن معادل 2950 کیلوگرم بدون بار می باشد که میتواند حداکثر تا 6 تن بار را حمل کند.کامیونت فاو 8 تن محصول جدید فاو می باشد که قرار است به زودی وارد بازار ایران شود.

کشنده فاو یک کشنده قوی و همه کاره است که به صورت جفت محور و تک محور به بازار در ایران به فروش می رسد.تامین نیروی کامیون کشنده فاو برعهده موتور 6 سیلندری با قدرت 420 اسب بخار و 1900 نیوتن متر گشتاورد و مجهز به توربوشارژر می باشد.

 

 

برای اطلاع از محصولات فاو و شرایط فروش اقساطی کامیونت فاو با کارشناسان وبسایت در تماس باشید.