فاو بسترن

خودروی بسترن چین در ایران با نام برند فاو شناخته می شود که در ایران توسط گروه بهمن مونتاژ و عرضه بازار خودرویی ایران می شود.فاو بسترن بیش از یک سال است که جاده های ایران آمده است و رانندگان کشورمان به آن اعتماد و این روزها فاو  بسترن را به عنوان خودروخود انتخاب کرده اند.

کمپانی فاو  اولین خودروسازی چین می باشد که بیشترین افتخارات را در زمینه خودرو چین رقم زده است و کسب کرده است.کمپانی fawدر دوره های مختلف همکاری های موفقی را بزرگان خودروسازی جهان انجام داده است که از جمله انها فولکس واگن، تویوتا، مزداو… شکل داده است که تا به امروز این همکاری ادامه داشته است.

با توجه به اینکه سابقه خودروسازی فاو بیشتر به ساخت کامیون فاو و صنایع ماشین های سنگین برمی گردد و استوار است،برند بسترن در سال 2006 تاسیسی شد تا کارخانه ای مخصوص تولید خودروهای سواری  مدرن روز باشد.شرکت فاو دارای دو زیر مجموعه عظیم که شامل خودروسازی هونگ کی وبسترن می باشد.شرکت هونگ کی ازسال های  دهه 50میلادی تاسیس و فعال می باشد و خودروهای تشریفاتی کلاس لوکس تولید می کند.

طراحی ظاهری و بدنه فاو بسترن 

در چند سال اخیر ظاهر زیبای خودروهای چینی فراتر از مدل های گذشته بوده و ارزیابی شده است.خودروی بسترن هم مترکیبی خوبی دارد که خصوصا از نمای مقابل به سختی میتوان از آن ایراد گرفت.هماهنگی خوبی بین سایز چراغ های اصلی و جلو پنجره وجود دارد به طوری که این قسمت جدا از کل بدنه خودرو به نظر می رسد.

طراحی داخلی و کابین فاو بسترن

مهمترین نکته ی مثبت در کابین ماشین فاو بسترن صندلی های خوش فرم و نمایشگر لمسی 7 اینچی هستند که حس یک خودرو مدرن به راننده می دهد.قطعات پلاستیکی در حاشیه ی نمایشگر اصلی و دیگر تجهیزات داشبورد طرحی شبیه به فیبر کربن دارند که به تازگی در بعضی خودروهای چینی دیده می شود.دیگر نکته مثبت فاو بسترن که میتواند برای خریدارن و علاقه مندان این خودرو بسیار قابل توجه باشدحجم زیاد صندوق عقب می باشد.

قوای فنی فاو بسترن 

تنها یک پیشرانه برای فاو بسترن B30 قابل سفارش است که قدرت موتور107 اسب بخارو گشتاورد 155نیوتن متر می باشد.این موتور ساخت شرکت بسترن و کاملا چینی محسوب می شودکه با کدCA4GB قابل شناسایی است.فاو بسترن با جعبه دنده ی دستی توسط شرکت سازنده ارائه می شود اما در ایران فقط با گیربکس اتوماتیک فرخته می شود.این امر باعث می شود که بسترن در زمانی حدود 14 ثانیه به سرعت 100کیلومتر بر ساعت برسد.

آپشن های رفاهی فاو بسترن 

در فضای داخلی فاو بسترن هم امکانات بسیار خوبی در دسترس است که شامل سانرئف، فرمان تلسکوپی ، نمایشگرلمسی،دوریبن و سنسور پارک،ناوبری ماهواره ای به زبان فارسی همراه با توانایی مسیریابی در ترافیک قابل اتصال تلفن همراه به پخش کننده ی چند رسانه ای از طریق USBوبلوتوث می باشد.

خودروهای وارد شده از کشور چین به ایران همچون خودرو فاو بسترن دارای 5 ستاره ایمنی از بنیاد تست تصادف چین  می باشد.آپشن های مربوط به سیستم ایمنی B30 مثل امکانات رفاهی آن برابر با حداقل های یک خودروی کلاسیک ومدرن در سطح جهانی است به طوری که ترمز ضد قفل ، ترمز کمکی ، وسامانه نگهدارنده ی خودرو در شیب ، در سدان کامپکت بسترن، در نظر گرفته شده است.

با توجه به قیمت پایین محصول و شرایط حاکم بر بازار خودروی ایران آپشن ها وامکانات بسیار خوبی که در بسترن به کاربرده و تعبیه شده است که شامل تجهیزات فنی ، رفافی و ایمنی متنوع می باشد. نوع طراحی بسترن صندوق عقب جادار با امکان خواباندن صندلی های عقب را فراهم می کند که هیچ نمونه ای این آپشن را در ایران ندارد.

فاو بسترن یکی از محصولات مهم شرکت صنعتی فاو می باشد که توانسته جایگاه خوبی را در بین مردم کشورمان پیداکند.

برای اطلاعات بیشتر از محصولات فاو برروی لینک کلیک کنید و یا برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی محصولات فاو با کارشناسان وبسایت تماس حاصل فرمایید.