کامیونت سیباموتور

کامیونت سیباموتور ساخت یکی از بزرگترین شرکت های خودروساز چین می باشد که با موتور قدرتمند و کشش بالا، کیفیت و دوام مناسب توانسته پرطرفدارترین خودرو در کلاس کامیونت در جهان قرارگیرد که علاوه بر 30 کشور جهان، در صنعت حمل و نقل جاده ای ایران هم زمان با بازار جهانی به فروش می رسد.

شرکت سیباموتور زیر مجموعه دو شرکت بزرگ صنعت خودرو کشور، بنام گروه بهمن و گروه تراکتورسازی ایران می باشد که در تاریخ 1383 با نام شرکت سرمایه گذاری کاردان امیر بصورت سهامی عام تاسیس گردیده و در سال 86 به سیبا موتور تغییر نام پیدا کرده است.

شرکت سیباموتور نماینده انحصاری محصولات شرکت FAW در ایران بوده و محصولات فاو را با مدل های گوناگون و کابری های متفاوت به بازار عرضه می کند که از جمله مهمترین آنها میتوان به کامیونت فاو اشاره کرد که در تناژ باری 6 تن ساخته و به فروش می رسد. کامیونت سیبا موتور با قدرت 140 اسب بخار ساخت شرکت FAWچین با گیربکس ZF آلمان مجهزبه 6 سیلندرمی باشد که با ورود به بازار  فروش توانسته جایگاه ویژه ای را در دل بازار کسب کند.

کامیونت فاو 6 تن یکی از سه کامیونت برگزیده سال می باشد که با دارا بودن کیفیت و ایمنی بالا و مجهز به تکنولوژِی روز دنیا توانسته یکی از بهترین برندهای موجود کامیون حمل باری درون شهری کشور شناخته شود. کامیونت فاو چند سالی است که به واسطه نماینده رسمی و انحصاری خود، شرکت سیبا موتور در ایران به فروش می رسد.
کامیونت فاو در بیش از 30کشور جهان پرفروش ترین خودرو می باشد .سیباموتور با قدمتی 13ساله

کامیونت 6 تن فاو جزسری  از محصولات سیبا موتور می باشد که با داشتن امکانات جدیدی همچون سیستم تهویه مطبوع مناسب و مجهز به سیستم ترمز بادی ABS دومداره جز پرفروش ترین های فاو در کشورمان می باشد.

کامیونت سیباموتور به وسیله عملکرد بالای سیستم محرکه و بهینه سازی مصرف سوخت خودرو طراحی شده است که این عملکرد مناسب باعث بهره وری انرژی می شود و جز خدمات درجه یک راننده و راهکارهای مهندسی خودرو محسوب می شود.

کامیونت فاو یک کامیون باری درون شهری با تناژ باری 6 تن، قادر به حمل بار تا تناژ باری 6 را می باشد. میتوان گفت این یک ویژگی قابل تاملی است که باعث شده محصول متفاوتی را از سیباموتور مشاهده کنیم که فروش بالای این کامیونت خود نشان دهنده صحت این موضوع می باشد.

 کامیونت فاو مجهزبه موتور کامنزISF با قدرت 140 اسب بخار و اینتر کولر و توربوشارژ شده است. گشتاور 440 نیوتن متر این کامیونت بسیار مناسب بوده که این نوع موتور با گشتاور بالا، کار راندن با توقف و استارت های مجدد و شتاب گیری تند را، برای راننده آسان می سازد.

کامیونت فاو سیباموتور علاوه بر کیفیت عالی و قدرت بالای موتوری، دارای کابین  ورودی کوتاه و فضای داخلی جادار و راحت بوده است که این  امکانات و طراحی مناسب توانسته راحتی راننده و سرنشین را به خوبی فراهم کند.

مشخصات کلی کامیونت سیبا موتور 6 تن :

 • نوع مدل شاسی کامیونت
 • ظرفیت سرنشین 2+1 نفر
 • موتور ISFبا قدرت 140اسب بخار و مجهز به اینتر کولرربا موتور 4 لیتری
 • گیربکس 6 دنده دستی ZF
 • وزن کامیونت فاو سیبا موتور بدون بار: 2950 کیلوگرم
 • قدرت موتور140 اسب بخار
 • گشتاور موتور: 440 نیوتن متر
 • نوع سوخت کامیونت: دیزل
 • نمایشگردیجیتال اطلاعات خودرو
 • تهویه مطبوع دستی
 • شیشه برقی
 • دریچه هوای سقف

شرکت سیبا موتور با مواجه شدن با تغییرات رشدی، نظیر رشد جمعیت و تغیر آب و هوایی که همگی به حمل و نقل گره خورده اند در حال تغییر راهکاری های آینده ی خود به سوی سیستم حمل و نقل پایدار بوده تا جهانی بهتر و پر تحرک را برای کسب و کار جامعه و محیط زیست بسازد.

شرکت سیبا موتور همواره تلاش کرده است تا با بهره گیری از فرصت های ایجاد شده در حوزه صنعت ماشین های سنگین و همکاری تجاری با شرکت های بزرگ خودروساز اروپایی به  یکی از بزرگترین شرکت واردات خودرو و یکی ازبزرگترین شرکت های تولید خودرو در کشور تبدیل شود. قیمت کامیونت سیباموتور در رده پایین ترین و ارزان ترین کامیون های باری موجود در ناوگان حمل ونقل کشور می باشد که در طرحی، فروش اقساطی کامیونت فاو را برای تمام علاقه مندان به این کامیونت قرارداده است.