سیبا موتور در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل

حضور قدرتمند شرکت سیبا موتور در آغاز به کار نمایشگاه بین المللی حمل ونقل جاده ای 

سیباموتور نماینده رسمی و انحصاری فروش محصولات فاو در ایران می باشد که فعالیت صنعتی خود را در سال 1383 به صورت شرکت سهامی عام آغاز نمود.سیبا موتور محصولات شرکت بزرگ و نام آشنای فاو را در کلاس های مختلف روانه بازار می کند که میتوان به کامیونت فاو 6 تن و کشنده فاو تک محور و کشنده فاو جفت محور و کمپرسی فاو اشاره کرد.

سیبا موتور در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات شهری  با قوی ترین  خودروهای تجاری و ماشین آلات صنعتی خود حضور پر رنگی یافت. این نمایشگاه با حضور رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران دکتر صلاحی و دکتر علیزاده رئیس سازمان زیباسازی شهرداری و ناصری پورمعاون فرنگی و هنری شهرداری تهران صبح روز یکشنبه 3 دی آغاز به کار کرده و در ادامه افتتاحیه نیز این مقامات  از غرفه شرکت سیبا موتور دیدن کردند و خاطر نشان کردن که آینده ای روشن پیش روی صنعت حمل ونقل جاده یا کشور است و شرکت سیبا موتور در این موفقیت بسیار نقش بسزایی را داشته است.

محصولات سیباموتور در طیف گسترده ای سال هاست که روانه بازار ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین شده  است میتوان گفت محصولات فاو یکی از برندهای مطرح دنیا می باشد که به دلیل کیفیت و مقرون به صرفه بودن در کشورمان رقیبی برای برندهای مطرح کامیون سازی می باشد که توانسته سهم بالایی از فروش شرکت سیبا موتور را به خود اختصاص دهد.

سیبا موتور با حضور قدرتمند در این نمایشگاه بین المللی حمل و نقل با محصولات قدرتمند و کیفیت بالا خود بار دیگر نشان داد که همواره یکی از مهمترین و مطرح ترین شرکت های موجود در سطح خاورمیانه می باشد.نمایشگاه بین المللی حمل ونقل از 3 دی آغاز شده و تا تاریخ 6 دی ادامه خواهد داشت.

 

جهت اطلاع از فروش اقساطی کامیونت فاو به روی لینک کلیک کنید.