سیبا موتور با محصولات جدید در نمایشگاه حمل و نقل شهری

سیبا موتور در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل درون شهری با حضوری موفق بار دیگر برتری خود را در زمینه حمل ونقل به رخ دیگر رقبای خود کشیده و نشان داد که با به کا رگیری از کادر مجرب و استفاده از به روز ترین فناوری های روز دنیا محصولاتی با سطح ایمنی و کیفیت بالا را تولید و روانه بازار کرده است.

دراین نمایشگاه سیبا موتور با محصولات جدید خود شروع به فعالیت کرد که در این پست گزارش نهایی فعالیت ها و معرفی محصولات سیبا موتور دید به حضورتان تقدیم می گردد.شرکت سیبا موتور با هدف ارتباط نزدیک و آشنایی بیشتر علاقمندان با محصولات تولیدی این شرکت در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل و خدمات شهری حضور یافت.

 

پانزدهمین نمایشگاه حمل ونقل شهری با حضور دکتر صلاحی رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، دکتر علیزاده رئیس سازمان زیباسازی شهرداری و ناصری پور معاون سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران صبح روزیکشنبه 3 دی آغاز به کار کرد و در ادامه افتتاحیه نیز این مقامات از غرفه شرکت بهمن دیزل و سیبا موتور دیدن کردند.

 

در دومین روز نمایشگاه حمل ونقل و خدمات شهری، غرفه شرکت سیبا موتور و بهمن دیزل میزبان رسانه های ملی کشور بود که در این نشست ، جلسه پرسش و پاسخی با حضور جمعی از مدیران مجموعه سیبا موتور همچون مهندس مهیار عسگریان، رئیس سازمان فروش خودروهای تجاری گروه بهمن، مهندس تقوی مدیر فروش خودروهای تجاری بهمن دیزل، مهندس خان محمدیان مدیر فروش خودروهای مسافری و مهندس صارمی رئیس فروش شرکت سیبا موتور برگزار شد.

 

در روزهای بعدی نمایشگاه سیبا موتور میزبان برخی از مقامات لشکری و کشوری همچون دکتر طبرستانی عضو شورای شهر تهران، شهردار بجنورد و شورای اسلامی شهر بجنورد، اعضای شورای اسلامی شهر دورود، نماینده دفتر بیت رهبری، شهردار شاهین شهر و اعضاء شورای شهر، اعضاء اتحادیه مینی بوس رانی ،اعضاء اتحادیه اتوبوس رانی کشور و معاونت پشتیبانی شهرداری تهران و معاونت آماد و پشتیبانی سپاه، ناجا و نزاجا بود.

 

گروه صنعتی سیبا موتور در این نمایشگاه با جدید ترین و قوی ترین محصولات خود نظیرکامیونت حضور یافت، در نمایشگاه نیز سبدی از محصولات شرکت در معرض دید بازدیدکنندگان قرارگرفته شد.در این نمایشگاه شرکت سیبا موتور، محصولات کامیون فاو با کاربری اتشنشانی ، کامیونت فاو با کاربریهای کمپرسی، حمل زباله، جدول شوی و مخزن شوی را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد.

 

کامیونت فاو 6 تن تایگر V محصول شرکت FAW که مجهز به گیر بکس ZF و ترمز مجهز به ABS با برند Wabco است از تجهیزات ویژه ای چون شیشه های برقی، نمایشگر دیجیتال اطلاعات خودرو و واحد کنترل موتور برخوردار است و یکی از برترین کامیونت های موجود در جهان می باشد که با کاربریهای چون خودروبر، حمل نوشابه ، حمل زباله، یخچال و خدمات شهری قابل عرضه است.

 

محصول دیگر حاضر در غرفه سیبا موتور کامیون J6 است که با ویژگیهایی همچون برخورداری از کابین فلزی سقف نرمال و تمام جوشکاری شده ، پوشش مخصوص ضد زنگ و جک بالابر هیدرولیکی و برقی می باشد. همچنین کاربریهای مختلفی مانند میکسر، کمپرسی و آتشنشانی نیز می توان برای این خودرو در نظر گرفت.

برای اطلاع ار فروش اقساطی کامیونت فاو به روی لینک کلیک کنید.