نمایندگی سیبا موتور در اصفهان

سیبا موتور یکی از شرکت های فعال در زمینه خودروسازی در ایران می باشد که در کلاس خودروهای سنگین و نیمه سنگین با مشارکت اولین و بزرگترین کمپانی خودروساز چین فعالیت مستمر و موفق خود را در راستای تحقق اهداف شرکت و با چشم اندازنوسازی ناوگان حمل ونقل جاده ای کشور آغاز نموده است.
شرکت سیباموتور یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه بهمن می باشد که در سال 1383 با نام شرکت سرمایه گذاری کاردان امین بصورت سهامی عام تاسیس گردید و در سال 1386 به نام شرکت سیبا موتور تغییر نام یافت. سیبا موتور با در اختیار داشتن نمایندگی های مجاز فروش و پس از فروش محصولات فاو در اقسانقاط کشور موفق شده است که به عنوان یکی از برترین نمایندگان فروش کامیون فاو و کشنده فاو در سطح جهان قرار گیرد.

یکی از این نمایندگی های مجاز فروش فاو در ایران، نمایندگی فاو اصفهان می باشد که با در اختیار داشتن کادری مجرب و آزموده توانسته به نیاز پایتخت فرهنگی کشور  به ماشین آلان سنگین و نیمه سنگین پاسخی مناسب بدهد و جایگاه این برند را تثبیت کند.
این مجموعه با همکاری مستقیم گروه سیبا موتور و با تحقیقات بصری ، مالی و رفاهی به صورت تابعه و وابسته به گروه بزرگ بهمن، توانسته با فروش انواع مختلف خودروهای سنگین، نیمه سنگین و تجاری به یک نماینده مهم فروش محصولات فاو تبدیل شود.به طوری که در عرصه حمل و نقل ایران به عنوان یک نمایندگی معتبر و مطرح شناخته شده است. از همین رو و با توجه به استقبال خوب متقاضیان، این شرکت شرایط آسانی را برای خرید اقساطی محصولات فاو دراستان اصفهان فراهم نموده است.

گروه فاو، به عنوان «اولین کارخانه خودروسازی» صنعت خودرو در چین می باشدو قدیمی ترین و بزرگترین تولیدکننده خودروهای سواری، اتوبوس و کامیون در این کشور بوده است و پیشگام صنعت خودرو در کشور می باشد.

نمایندگی فروش کامیون فاو در ایران، با تمام تلاش سعی دارد با اتخاذ راهبردهای مناسب، سیاست‌های کارآمد و اقدامات به موقع، رشد و توسعه خود را تضمین نماید. در همين راستا با راه‌اندازی خطوط تولید انواع مختلف محصولات فاو نظیر کامیون فاو ، کشنده فاو و کامیونت فاو در منطقه و انجام فعاليت‌های بازرگانی و سرمايه‌گذاری مختلف، موفق به اخذ رکوردهای کم‌نظیری گردیده است.
شرکت سیبا موتور پس از ارائه کامیون کشنده فاو جفت محور و تک محور فاو به دلیل استقبال بی نظیر از این کامیون اقدام به تولید شاسی کامیون فاو نمود. این کامیون نیز ساخت شرکت فاو (FAW) اولین و بزرگترین تولید کننده خودرو چین است که دارای موتور و گیربکس پر قدرت آلمانی، همانند دیگر کامیون های نمایندگی سیبا موتور اصفهان می باشد. این کامیون فاو  نیز علاوه بر کیفیت عالی و قدرت زیاد با کابین راحت ، امکانات و طراحی مناسب، میتواند راحتی راننده و سرنشین را بخوبی فراهم کند.
نمایندگی سیبا موتور در اصفهان با مشارکت گروه سیبا موتور با مسئولیت بزرگ فروش خودروهای فاو جایگاه سیبا موتور را به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان جهانی خودرو تثبیت کرده و توانسته یکی از مهمترین خودروسازان برتر کشور شناخته  شود و در عرصه جهانی بدرخشد.

برای اطلاع از فروش اقساطی فاو به روی لینک کلیک کنید.