کامیون فاو در ایران

کامیون فاو محصول تولیدی گروه صنعتی بزرگ فاو با تاریخچه 65 ساله در زمینه انواع کامیون های سبک، متوسط، سنگین، اتوبوس های شهری، اتوبوس های لوکس گردشگری، شاسی اتوبوس های سفارشی، خودروهای سواری و وسایل نقلیه کوچک با مجموع فروش بیش از سی میلیون دستگاه تا سال 2013 می باشد.

کمپانی فاو نامی که شاید بیشتر شما آن را شنیده باشید یک خودروساز ژاپنی با 120000کارمند در سراسر جهان می باشد که محصولات خود را در بیش از 70 کشوردنیا به فروش می رساند. این شرکت به عنوان خودروساز دولتی در چین دارای دارایی با ارزش بالغ بر 244757 میلیارد یوان است.

کامیون فاو در انواع مختلف و با کاربری های متفاوت تولید و روانه بازار می شود.کامیون های فاو از سال 1383 با تاسیس شرکت سیبا موتور یکی از زیرمجموعه دو شرکت بزرگ صنعتی کشور، گروه بهمن و گروه تراکتورسازی ایران با نام شرکت سرمایه گذاری کاردان امین بصورت سهامی عام پا به بازار حمل و نقل جاده ای کشور گذاشت.

شرکت سیبا موتور می کوشد تا با بهره گیری از فرصت های ایجاد شده در حوزه صنعت خودرو و همکاری تجاری با سایر شرکت های بزرگ خودروسازی خارجی ، به بزرگترین شرکت واردات خودرو و یکی از بزرگترین شرکت های تولید خودرو در کشور تبدیل شود.

محصولات فاو در ایران در کلاس کامیونت فاو 6 تن و 8 تن،کشنده تک محور،کشنده جفت محورو کمپرسی فاو مونتاژ و به فروش می رسد.کامیون کشنده فاو کامیون-کشنده فاو کشنده قوی و همه کاره است که به صورت تک محورو جفت محور به بازار عرضه می‌شود و مجهز به موتور 420 اسب بخاری و گیربکس قدرتمند ZF آلمان می باشد.

کامیون فاو در ایران با دارا بودن نمایندگی های گسترده ای در سراسر ایران و تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی و ارائه خدمات پس از فـروش محصولات در حـوزه گارانتی و وارانتی جزو یکی از بهترین های صنعت حمل ونقل کشور می باشد.

شرکت سیباموتور در سال 1392 موفق به استقرار نظام مدیریت کیفیت و اخذ گواهینامه ایزو 9001:2008 گردید. این شرکت دارای رتبه برتر در میان تولید کنندگان و ارائه کنندگان خدمات پس از فروش خودروهای تجاری بـه تأئید سازمان بازرسی استاندارد کشور ISQI می باشد.

نمایندگی فروش کامیون فاو در ایران یک امر بسیار مهم بود که میتوان گفت سیبا موتور به خوبی توانست از پس این امر بسیار مهم بر بیاید و جایگاه خود را در عرصه بین الملل حفظ و ارتقا دهد.ایران از اهمیت ویژه ای برای شرکت فاو برخوردار می باشد و در طول مدت همکاری فاو با شرکت سیبا موتور موفق به کسب سهم مطلوبی از بازار خودروهای تجاری در ایران شده است.