محصولات سیباموتور

کامیونت فاو 6 تن تایگر  :

کامیونت 6تن فاو جدیدترین محصول شرکت سیباموتور است.

که به تازگی از آن رونمایی شده است.

این کامیونت توانست سهمی بزرگ و درخور شرکت سیباموتور را از بازار کامیونت کسب نماید.

و در رده ی یکی از با کیفیت ترین ها در جهان باشد.

کمپرسی فاو :

کمپرسی فاو یک نوع کامیون برای حمل و جابه جایی بارهایی مانند شن ، ماسه، نخاله های ساختمانی می باشدکه دارای یک سازه هیدرولیکی است.کامیون کمپرسی فاو محصول معرفی شده سیباموتور نسبت به رقبای دیگر از نظر قیمت مقرون به صرفه تر بوده و در سال گذشته در بین پرفروش ترین های کشور بوده است.

کشنده فاو تک محور :

کشنده تک محور فاو سالهاست با ظاهری زیبا و استاندارد یورو 4 و قیمتی باورنکردنی  به مشتریان عرضه می گردد.می توان گفت کشنده فاو تک محور بدلیل استهلاک کم ، ارزان بودن قطعات ، قدرت بالای موتور ، قیمت مناسب تر نسبت به بقیه رقبا ، وجود قطعات در سراسر کشور ، ارائه خدمات قوی  و آوازه ی خوبی که در بین رانندگان دارد بهترین انتخابی است که می توان کرد.

کشنده فاو جفت محور :

کشنده فاو ساخت کشور چین در جهان به عنوان یک برند معروف در حال خرید و فروش است که توانسته نام خوبی از خود به جای بگذارد.کشنده های جفت معمولا برای جاده هایی که دارای شیب زیاد و ناهمواری بیشتری هستند استفاده میشود .

کامیونت 8 تن فاو

کامیونت فاو 8 تن جدیدترین محصول گروه صنعتی فاو از سوی سیبا موتور به زودی وارد بازار خواهد شد. سیبا موتور در راستای توسعه صنعت حمل ونقل کشور و تنوع محصولات خود کامیونت جدید فاو را با تناژ باری 8 تن در سبد محصولات خود به زودی جای خواهد داد و روانه بازار می کند.