کشنده فاو اقساط 99

شرایط فروش کشنده فاو

کامیون کشنده های فاو یکی از بهترین کشنده های موجود در ایران می‌باشد از بدو ورود به داخل کشور کشنده های فاو فروش بسیار خوبی را در بازار داخلی کشور تجربه کردند اما در سال های اخیر با توجه به ایجاد مشکلات در بازار خرید و فروش ماشین آلات سنگین میزان فروش کامیون و کشنده شرکت فاو به شدت افت کرده است.

به همین دلیل شرکت سیبا موتور نمایندگی رسمی فاو در ایران تصمیم دارد در سال 1399 با در نظر گرفتن قدرت خرید مردم و رانندگان محصولات کشنده فاو را دوباره با قیمت مناسب به بازار داخلی عرضه کند اما هنوز محصولات فاو قیمت گذاری نشده و در نیمه اول سال قیمت گذاری انجام خواهد شد و در نهایت سایت برای فروش محصولات فاو باز می‌شود با پیش پرداخت کم و  باز پرداخت طولانی ، موضوعی است که امروزه به شدت از سوی مسئولان مورد تایید است.

مشخصات فنی کشنده فاو

کشنده های فاو دارای دو نوع تک محور و دو محور می‌باشند شما میتوانید برای مشاهده مشخصات فنی کشنده های فاو از به بخش مقالات در داخل سایت مراجعه کنید.

انتظار می‌رود شرایط فروش روز به روز بهتر شود و در نهایت فروش کشنده سنگین فاو در ایران آغاز شود تا بتواند بازار داخلی را متحول کند.

فروش کشنده فاو 99 به صورت نقد و اقساط ، علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعت بیشتر از فرآیند ثبت نام و یا خرید محصول کشنده تک فاو و کشنده جفت فاو با ما در تماس باشید.

در حال حاضر هیچ اخبار رسمی از سوی شرکت انجام نشده است اما در نیمه اول سال فروش کامیونت های شرکت فاو باز خواهد شد و شما می‌توانید اخبار مربوطه را از طریق سایت ما مشاهده کنید.