فروش ویژه کشنده های فاو سال 1400 در حال حاضر دو محصول تک و جفت از سوی کارخانه در سال جدید در نظر گرفته شده است که شرایط فروش آن به شرح زیر می‌باشد.

دو نوع کشنده فاو در حال حاضر در بازار ایران وجود دارد که برای دریافت اطلاعات بیشتر و کاتالوگ محصولات میتوانید به صفحات مربوط به هریک مراجعه کنید.

فروش نقدی محصولات فاو| سال 1400

کشنده فاو تک محور

کاتالوگ کشنده تک محور

کامیون کشنده فاو

کاتالوگ کشنده جفت محور

اخیرا با وجود تحریم‌‌ها، گرانی، نوسانات و بی ثباتی قیمت‌ها که در تمامی زمینه‌ها آن را تجربه کردیم و در محصولات فاو هم این موضوع به جد قابل رویت است و در سال 99 میزان کشنده های تولید شده از سوی کارخانه به میزان سال های گذشته با توجه به تحریم ها و… کم تر بوده است. اما در سال جدید فروش ویژه کشنده جفت محور فاو و تک محور به مراتب شرایط فروش ویژه و تعداد بیشتری را خواهند داشت.

از مزایا و نقاط قوت محصولات فاو می‌توان به شاسی و بدنه بسیار مستحکم، موتور قدرتمند و عملکرد فوق العاده خودرو در مسیرهای ناهموار و پر پیچ و خم اشاره کرد.

در حال حاضر با توجه به قیمت بالای کامیون و خودروهای سنگین در کشور کشنده فاو یک انتخاب معقول و مناسب بوده زیرا با داشتن قیمت مناسب‌تر نسبت به برندهای غربی به لحاظ کیفیت توانایی رقابت با خودروهایی همچون اسکانیا و ولوو را دارد.

فروش اقساطی کشنده تک محور فاو و کشنده جفت محور فاو در نمایندگی‌ سیبا موتور انجام می‌گیرد شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از طریق شماره‌های درج شده در وب سایت فاو سیبا موتور با کارشناسان فروش ما در واحد مربوطه تماس حاصل نمایید.

شرایط فروش اقساطی برای محصولات فاو در حال حاضر اعلام نشده است در صورت مشخص شدن شرایط فروش ویژه کشنده فاو و یا پیش فروش کشنده فاو به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد.

بدیهی است در صورت وجود شرایط فروش اقساطی و اعلام آن از سوی کارخانه جزئیات آن در همین صفحه به شما اعلام خواهد شد.