نمایندگی سیبا موتور در چهار محال بختیاری

نمایندگی سیبا موتور در چهار محال و بختیاریموقعیت جغرافیایی استان چهار محال بختیاری:

استان چهار محال بختیاری، بیست و دومین استان کشور از نظر پهناوری می‌باشد. مرکز این استان شهر کرد است و با 2066 متر ارتفاع از سطح دریا، بلندترین مرکز استان کشور ایران است به همین دلیل استان چهار محال بختیاری را بام ایران می‌دانند. منطقه چهار محال در گذشته از شهرستان های استان اصفهان به شمار می رفته و مسعود میرزا ظل السلطان، این شهر را پر جمعیت  و پرنعمت با چراگاه های سبز و خرم وصف کرده است، واز چهار محال به هند کوچک یاد کرده است. بر اساس سفالینه ها و ابزارهای سنگی ابتدایی بر روی تپه های باستانی و آثار کهن تاریخی موجود در شهر هفشجان قدمت این استان به هزاره هفتم قبل از میلاد باز می‌گردد. علاوه بر کشاورزی و دامداری، مهمترین کارخانه های صنعتی این استان شامل:

کارخانه سیمان، فولاد، نساجی حجاب،صنایع شیر و لبنی، گاز کربنیک و مجتمع کشت و صنعت واقع در شهر کرد، مالت سازی هفشجان، پتروشیمی و گچ لردگان، فولاد بروجن، ریسندگی بروجن، ورق خودرو چهار محال و بسیاری صنایع دیگر می‌باشد.

در این استان کشاورزی به دلیل جاری شدن رودهای پرآب، یکی از ارکان مهم اقتصادی به شمار می آید و تولیدات کشاورزی این استان بعد از غلات شامل نباتات علوفه ای می‌شود.صنایع دستی استان چهار محال بختیاری و عشایر بختیاری: قالی بافی، بهون یا سیاه چادر، جاجیم، تی یر یا نمکدان، گل مینا، گل پتو، قالی یلمه، پیش سینه و وریس را در برمی‌گیرد.

جاذبه های تفریحی و گردشگری استان چهار محال بختیاری نیز شامل:

  • آبشار دره عشق
  • آبشار آتشگاه
  • پارک جنگلی پروز
  • غار سراب
  • تالاب گندمان
  • تالاب چغاخور
  • چشمه کوهرنگ
  • چشمه دیمه

نمایندگی سیبا موتور:

شرکت سیبا موتور یکی از برترین و موفق ترین نمایندگی های تولید و فروش خودروهای چینی فاو در ایران است. این شرکت با مشارکت بزرگترین هلدینگ خودروساز چینی و توانمندی پرسنل خود توانسته مونتاژ و تولید خودروهای سنگین و نیمه سنگین کامیون کشنده، کامیون کمپرسی، کامیونت 6 تن و مینی بوس در ایران آغاز کند.سیبا موتور یکی از زیر مجموعه های گروه بهمن و تراکتورسازی می‌باشد تا کنون با ارائه بهترین کیفیت رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده و یکی از پر فروش ترین خودروهای تجاری در بازار ایران می‌باشد.

کمپانی چینی فاو نیز با سابقه ای شصت ساله در زمینه تولید خودروهای سواری، شاسی بلند، کامیون کمپرسی، کامیونت، اتوبوس، مینی بوس، بسترن و هایما و…یکی از اولین خودروسازان در چین و برترین خودروساز در دنیا بوده که از شهرت جهانی برخوردار است. به گونه ای که کمپانی های مطرحی همچون، فولکس واگن، مزدا، تویوتا، آئودی با این شرکت قرارداد همکاری و مونتاژ خودروها در چین را بستند.

نمایندگی فاو سیبا موتور در چهار محال و بختیاری

نمایندگی سیبا موتور در شهر کرد:

سیبا موتور در مراکز و شهرهای مهم استان های ایران نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش دارد. شهرکرد نیز که مرکز استان چهار محال و بختیاری است  4 نمایندگی از سیبا موتور را در خود جای داده است.

نمایندگی سیبا موتور در شهرها:

علاوه بر شهر کرد سیبا موتور در لردگان و بروجن نیز نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش دارد. جهت  دریافت اطلاعات بیشتر از تاریخچه شرکت بهمن و تاریخچه شرکت فاو ما را در صفحه مربوطه سایت فاو سیبا موتور همراهی بفرمایید.

از همراهی شما سپاسگزاریم

نمایندگی سیبا موتور در چهار محال و بختیاری