نمایندگی سیبا موتور در استان گیلان

موقعیت جغرافیایی استان گیلان

شرکت فاو در استان گیلان استان گیلان، یکی از استان های شمالی ایران با مساحت 14044 کیلومتر مربع و به مرکزیت کلانشهر رشت می‌باشد. طبق سرشماری سال 1391، استان گیلان با جمعیتی حدود 2 میلیون و 480 هزار و 874 نفر، دومین استان پرجمعیت شمال کشور شناخته شده است. این استان دارای شهرهای پرجمعیت دیگری نظیر بندر انزلی،لاهیجان، تالش، لنگرود، رودسر، بندر آستارا و صومعه سرا می‌باشد.

اقتصاد و صنعت

مشاغلی همچون کشاورزی، دامداری، صید ماهی، پرورش زنبور عسل و کرم ابریشم در استان گیلان رواج دارد و شغل اصلی آنان به شمار می‌رود. محصولاتی از جمله  برنج، چای و زیتون مهمترین محصولات کشاورزی این استان هستند.

استان گیلان با دارا بودن تنها 37.7 درصد جمعیت شهری وتراکم بالای جمعیت روستایی سطح صنعتی سازی نسبتا پایینی دارد و عمده صنایع معدنی اش را محصولات کشاورزی نظیر کارخانه های چای در لاهیجان، کارخانه های فرآوری ماهی و خاویار درانزلی و … شامل می‌شوند.

 

گردشگری

استان گیلان به واسطه ی برخورداری از طبیعت غنی و میراث فرهنگی و تاریخی یکی از قطب های گردشگری ایران به شمار می‌رود و سالانه بیش از 5 میلیون گردشگر را از سراسر ایران جذب می‌کند. روستای ماسوله، دژ قلعه رودخان در فومن، شهر لاهیجان و بازار های انزلی و آستارا از جاذبه های گردشگری این استان محسوب می‌شوند.

 

نمایندگی فاو سیبا موتور

شرکت سیبا موتور با همکاری اولین و بزرگترین هلدینگ خودروساز چینی به نام  شرکت فاو، تولید و فروش انحصاری خودروهای سنگین همچون کشنده های تک و جفت محور، مینی بوس و کامیونت 6 تن را در ایران برعهده دارد. این شرکت جز زیر مجموعه دو کمپانی معتبر بهمن با 51% سهام و تراکتور سازی ایران با  49% سهام می‌باشد.

سیبا موتور با بکارگیری پرسنل متخصص و مجرب و همچنین در اختیار داشتن شبکه گسترده ای از نمایندگی ها در اقصی نقاط کشور به تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی، خدمات پس از فروش، فروش اقساطی و … می‌نماید.

خرید کامیون فاو در استان گیلان رشتنمایندگی سیبا موتور در رشت

سیبا موتور همواره کیفیت محصولات و رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده و با بهره گیری از جدیدترین و به روز ترین تجهیزات و ماشین آلات، خودرو هایی با کیفیت را در اختیار مشتریان  قرار می‌دهد و جهت جلب رضایت و رفاه حال آنان به ایجاد نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در کلانشهر رشت اقدام کرده است.

 

نمایندگی سیبا موتور در شهرها

شرکت فاو سیبا موتور علاوه بر رشت در شهرهای دیگری همچون بندر انزلی، رودسر، صومعه سرا، آستارا، لاهیجان، سیاهکل، رامدشت، تالش و … نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش دارد و تسهیلاتی همچون فروش اقساطی و لیزینگ خودرو، خدمات امدادی و … ارائه می‌نماید.

خرید خودرو های فاو در استان گیلان