نمایندگی سیبا موتور در اصفهان

نمایندگی سیبا موتور در اصفهان

موقعیت جغرافیایی استان اصفهان:

اصفهان سومین شهر پر جمعیت ایران و یک شهر تاریخی در مرکز کشور است. تعدادی از بناهای تاریخی که در این شهر وجود دارد به عنوان میراث تاریخی در یونسکو به ثبت رسیده است. این شهر همراه با شهر رشت، جز شهرهای خلاق جهان زیر نظر یونسکو بوده که از توانمندی شهروندان در توسعه پایدار شهری استفاده می کند. در کتاب های تاریخی از اصفهان به عنوان پایگاه سپاهی و دفاعی به دلیل وجود قلعه های متعدد مانند قلعه آتشگاه، سارویه، تبرک، کهن دژ، گارددژ یاد شده که امنیت را برای سکونت و شهرسازی تضمین می کند. از آثار تاریخی این شهر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • منارجنبان
  • سی و سه پل
  • پل خواجو
  • کاخ چهل ستون
  • عالی قاپو

صنایع فعال استان اصفهان نیز شامل: کارخانه فولاد مبارکه و ذوب آهن می باشد.

صنایع دستی استان اصفهان نیز قالی بافی، زری بافی، قلم کاری، مینا سازی، خاتم سازی، منبت کاری، نقره کاری را در بر می گیرد.

نمایندگی فاو سیبا موتور در اصفهاننمایندگی فروش سیبا موتور:

سیبا موتور یکی از برترین و موفق ترین نمایندگی های تولید و فروش خودروهای سنگین شرکت فاو چینی بوده که به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالای این خودروها به لحاظ موتور، بدنه، کابین مورد استقبال مشتریان قرار گرفت. از اهداف این شرکت نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای بوده که در راستای تحقق این امر فعالیت و تلاش می کند. شرکت فاو فعالیت خود را در زمینه تولید خودروهایی همچون اتوبوس های لوکس، کامیون های سبک و سنگین مانند کشنده فاو تک محور، کشنده فاو جفت محور، کامیونت 6 تن، 8 تن، شاسی بلند، بسترن، هایمن و ساخت قطعات خودرو تا کنون ادامه داده است. لازم به ذکر است شرکت فاو جهت توسعه و گسترش فعالیت های خود با برندهای مطرح دنیا مانند تویوتا، جنرال موتورز، آئودی، مزدا و فولکس واگن قرارداد همکاری و سرمایه گذاری بسته است.

نمایندگی فاو سیبا موتور در شهرها:

سیبا موتور که یکی از مهمترین خودروسازان برتر کشور در عرصه تولید و فروش خودروهای سنگین بوده که در این زمینه خوش درخشیده است. این شرکت در اقصی نقاط ایران با ایجاد نمایندگی های متعدد امکان دسترسی راحت و سریع را برای مشتریان فراهم آورده تا در کمترین زمان ممکن بتوانند محصول مورد نظر خود را تهیه کنند. جهت کسب اطلاع از نمایندگی کامیون فاو به صفحه مورد نظر در آدرس مراجعه فرمایید.

نمایندگی فاو سیبا موتور در استان اصفهان در شهرهای اصفهان و شهرضا مستقر بوده و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. جهت کسب اطلاعات کامل تر از شرایط فروش اقساطی و لیزینگ سیبا موتور به صفحه مربوطه در سایت فاو سیبا موتور مراجعه فرمایید.

نمایندگی فاو سیبا موتور در اصفهان