نمایندگی سیبا موتور در کرمانشاه

نمایندگی سیبا موتور در کرمانشاهموقعیت جغرافیایی استان کرمانشاه:

 استان کرمانشاه یکی از استان های غربی کشور به شمار می آید این استان به مرکزیت شهر کرمانشاه، 1.5 درصد از مساحت کشور را در بر می گیرد و بر اساس آخرین تغییرات استان کرمانشاه، از 14 شهرستان و 15 بخش تشکیل شده است. سنگ نگاره ها و نوشته های تاریخی  بیانگر این است که کرمانشاه یکی از نخستین مراکز تمدن بشری بوده که بدون وقفه در دوره های مختلف مورد سکونت قرار گرفته است. این استان یکی از مراکز اصلی مادها و ساسانیان بوده و آثار زیاد و ارزشمندی همچون: طاق بستان، کتیبه بیستون و معبد آناهیتا از این دوران بر جای مانده است. در استان کرمانشاه 3000 اثر تاریخی برآورد شده که تعداد 716 اثر آن به ثبت آثار ملی و در این میان کوه بیستون به ثبت آثار جهانی رسیده است.

جاذبه های طبیعی و گردشگری این استان:

  • غار قوری قلعه
  • غار دو اشکفت
  • تالاب هشیلان
  • سراب نیلوفر
  • رودخانه الوند
  • تکیه معاون الملک

و بسیاری مکان های دیگر را در بر می گیرد.استان کرمانشاه به لحاظ شرایط اقلیمی محصولات کشاورزی متنوعی دارد. صنایع این استان نیز به دو دسته صنایع دستی و ماشینی تقسیم می شود. از بزرگترین صنایع کارخانه ای این استان می توان به تصفیه خانه نفت اشاره داشت. ذخائر معدنی این استان نیز شامل: آهن، گوگرد، سرب، آلومیت و کوارتزیت می شود. واحدهای صنعتی استان نیز پالایشگاه کرمانشاه، مجتمع شیمیایی بیستون، سیمان غرب، مجتمع کشت و صنعت ماهیدشت را می توان نام برد. محصولات این استان در حوزه تولیدات زراعی، باغی، دامی و شیلات می باشد که تولیدات زراعی استان بیشتر محصولاتی از قبیل: گندم، نخود، ذرت، جو، گوجه فرنگی و چغندر قند و… می باشد. صنایع دستی این استان نیز در زمینه گلیم بافی، موج بافی، نمد مالی، گیوه کشی، چرم بافی، ساخت ابزارهای فلزی، قلم زنی و جاجیم بافی می باشد.
نمایندگی فاو سیبا موتور در کرمانشاه

نمایندگی سیبا موتور:

کمپانی فاو یکی از اولین خودروسازان چینی و بزرگترین تولید کننده خودرو سواری و کامیون بوده که با قدمتی شصت ساله، شهرتی جهانی دارد. محصولات این شرکت طیف گسترده ای از خودروها از جمله کامیون باری، کشنده های تک محور و جفت محور، کامیونت ها، شاسی کامیون، وسایل نقلیه شهری مانند اتوبوس و مینی بوس و خودروهای سواری و شاسی بلند است. لازم به ذکر است تمام محصولات این شرکت استاندارد آلایندگی یورو4 و یور5 را دارا می باشد.

گروه بهمن با مشارکت کمپانی فاو و از طریق نمایندگی سیبا موتور اقدام به ارائه خودروهای سنگین، تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی، فروش اقساطی و لیزینگ خودرو، شرایط خدمات پس از فروش و خدمات امدادی و سیار می نماید. شرکت سیبا موتور تا کنون با ارائه به موقع محصولات و کیفیت بالا در موتور، بدنه و قطعات در جلب رضایت مشتریان موفق عمل کرده است.

نمایندگی سیبا موتور در شهرها:

سیبا موتور در شهر کرمانشاه، مرکز این استان نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش دارد. سیبا موتور نماینده انحصاری برند چینی فاو بوده که با وجود شبکه گسترده ای از نمایندگی در سراسر ایران  رتبه برتر فروش را از آن خود کرده است.

جهت کسب اطلاع از فروش اقساطی کامیونت فاو سال 98، مشخصات فنی محصولات سیبا موتور به صفحه مربوطه در سایت فاو سیبا موتور مراجعه فرمایید.

نمایندگی سیبا موتور در کرمانشاه