نمایندگی سیبا موتور در کهگیلویه و بویر احمد

 

نمایندگی سیبا موتور در کهگیلویه و بویر احمدموقعیت جغرافیایی استان کهگیلویه و بویر احمد:

کهگیلویه و بویر احمد یکی از شهرستان های مرکزی ایران و به مرکزیت شهر یاسوج است. این استان را به دیار آریوبرزن نیز می شناسند استان کهگیلویه و بویر احمد، دارای پیشینه کهن تاریخی بوده، و در گذشته بخشی از استان فارس و شهرستان کازرون به شمار می رفته است. در قدیم چهار ایل، بویر احمد، ایل نوئی، دشمن زیاری و چرام در این استان می زیستند که اصطلاحا آنها را چهار بنیچه می نامیدند که منطقه کنونی استان کهگیلویه و بویر احمد می‌باشد.

استان کهگیلویه و بویر احمد نیز همانند اکثر استان های ایران یکی از قطب های کشاورزی و دامداری است و بعد از آن صنایع نفت گچساران، کارخانه قند یاسوج، مجتمع دنا صنعت یاسوج از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. این استان یکی از منابع عمده و غنی نفت و گاز بوده و غنی ترین نفت را در میان استان های نفتی ایران دارد. معادن فعال این استان نیز شامل: معادن بوکسیت، مس، فسفات، گوگرد و غیره است.صنایع دستی این استان نیز گلیم بافی، جاجیم بافی، نمد مالی، توبره، آینه دان یا چنته، پشتی، جور یا جوال، جانماز، نمکدان، خورجین، گچمه بافی را دربر می‌گیرد.

جاذبه های دیدنی و گردشگری استان کهگیلویه و بویر احمد:

  • آبشار یاسوج
  • آبشار تنگ تامرادی
  • آبشار کمردوغ
  • دریاچه برم الوان
  • پارک جنگلی و تپه نورالشهدا
  • پیست اسکی دنا
  • تنگ گنجه ای
  • تنگ مهریان

نمایندگی سیبا موتور:

سیبا موتور، یکی از نمایندگی های برتر و موفق خودروساز چینی فاو در ایران می‌باشد. این شرکت با مشارکت گروه تولیدی فاو در زمینه مونتاژ، تولید و فروش خودروهای سنگین و نیمه سنگین همچون کامیون کمپرسی، کشنده تک محور فاو، کشنده جفت محور فاو، کامیونت 6 تن تایگر، کامیونت 6 تن شیلر، مینی بوس شیلر، قطعات و لوازم یدکی تاکنون بهترین عملکرد را داشته و توانسته گوی را از رقبای خود برباید. شرکت سیبا موتور با ارائه بالاترین کیفیت، تسهیلات و خدمات پس از فروش، امداد سیار، فروش اقساطی و لیزینگ سیبا موتور جای خود را در دل بازار ایران باز کرده است. محصولات سیبا موتور در رده یکی از پرفروش ترین خودروهای تجاری و سنگین در منطقه خاورمیانه  قرار دارد. گروه تولیدی فاو نیز یکی از برترین و بزرگترین خودروسازان چینی در جهان محسوب می‌شود. کیفیت این محصولات شهرت جهانی دارد تا جایی که برندهای مطرحی همانند فولکس واگن، آئودی، تویوتا، مزدا و… با شرکت فاو قرارداد همکاری بستند.

نمایندگی فاو سیبا موتور در کهگیلویه و بویر احمد

نمایندگی سیبا موتور در یاسوج:

یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویر احمد میزبان نمایندگی سیبا موتور در این استان است. شرکت سیبا موتور جهت صرفه جویی در هزینه و زمان مشتریان عزیز در تمام مراکز استان های ایران با ایجاد نمایندگی دسترسی راحت تر و سریع تر به این مراکز را فراهم می‌کند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از محصولات سیبا موتور به صفحه مربوطه در سایت فاو سیبا موتور مراجعه فرمایید.

از همراهی شما سپاسگزاریم

نمایندگی سیبا موتور در کهگیلویه و بویر احمد