نمایندگی سیبا موتور در لرستان

نمایندگی سیبا موتور در لرستانموقعیت جغرافیایی استان لرستان:

استان لرستان یکی از استان های غربی ایران به مرکزیت شهر خرم آباد می‌باشد. این استان به دلیل یافته های باستان شناسی یکی از نخستین سکونت گاه‌‌های بشر بوده و به دلیل اهمیت تاریخی یکی از 4 بخش اصلی موزه ملی ایران به شمار می‌رود. لر طایفه ای از ایرانیان چادر نشین است که از نظر قومی جز مردم کرد به شمار نمی ‌آیند. مادها پس از ورود به زاگرس اقوام ساکن آنجا یعنی کاسی‌ها، الیپی‌ها، لولوبیان و عیلامیها بودند. یافته های پیش از تاریخ لرستان، بیشتر شامل نقاشی‌ها، کنده کاری های غار‌ها، سفالینه‌ها و اشیای مفرغی هستند. استان لرستان به دلیل دارا بودن کوهستان های پهناور و مراتع، بستر مناسبی برای دامپروری و کشاورزی می‌باشد.شهر خرم آباد نیز تاریخی چند هزار ساله داشته، که از آغاز پیدایش سلسله‌ها و تمدن های گوناگونی از جمله کاسی‌ها، بابلی‌ها، ایلامی‌ها، ساسانیان، سلجوقیان و خوارزمشاهیان را تجربه کرده است.پل‌ها و دژهای این استان نیز که از دوران هخامنشیان و ساسانیان ویران شده و بر جای مانده اند شامل: پل دختر، پل کشکان، پل شاپوری ،پل کلهر، پل معمولان و قلعه فلک الافلاک می‌باشد.

به لحاظ صنعتی نیز این استان در حال پیشرفت می‌باشد از صنایع فعال این استان می‌توان به صنایع ساختمانی، سیمان، فلزی، سرامیک، غذائی، پوشاک، صنایع دستی و شیمیایی اشاره کرد. بیش از چهل گونه صنایع دستی در این استان رواج دارد که فرش بافی، ورشوسازی، خراطی چوب، نمد مالی، ساخت و قلم زنی، سیاه چادر بافی، گیوه دوزی و گیوه بافی را در بر می‌گیرد.از معادن فعال این استان نیز سنگ تراورتن، مرمریت، فلدسپات، تالک، سنگ آهک، سرب و روی می‌باشد.

جاذبه‌ها تاریخی و گردشگری این استان شامل:

  • قلعه فلک الفلاک
  • دریاچه کیو
  • بام لرستان
  • آبشار نوژیان
  • آبشار گریت
  • دریاچه گهر
  • آبشار بیشه
  • مخمل کوه
  • آبشار آب سفید الیگودرز
  • دشت لاله های واژگون الیگودرز

نمایندگی سیبا موتور:

سیبا موتور یکی از نمایندگان برتر تولید و فروش خودروهای سنگین فاو و یکی از سه شرکت برتر و ممتاز در بین شرکت های تولید کننده خودروهای تجاری در ایران می‌باشد.سیبا موتور جز زیر مجموعه دو شرکت گروه بهمن و تراکتورسازی می‌باشد که از سهامداران اصلی سیبا موتور می‌باشند.سیبا موتور با همکاری هلدینگ چینی فاو اقدام به مونتاژ و عرضه خودروهایی همچون: کامیون کمپرسی، کشنده تک محور فاو، کشنده جفت محور، کامیونت 6 تن شیلر، مینی بوس شیلر و کامیونت 6 تن تایگر می‌نماید.

گروه تولیدی فاو نیز جز یکی از اولین و بزرگترین خودروسازان چینی در جهان محسوب می‌شود که با توجه به کیفیت بالای این محصولات، برندهای مطرحی مانند فولکس واگن، تویوتا، آئودی، مزدا و جنرال موتورز با این شرکت همکاری نزدیکی داشته و با قراردادهای متعدد خودروهای این شرکت‌ها در چین مونتاژ می‌کند.سیبا موتور نیز از ابتدا تا کنون رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده و این امر را با ارائه خدمات پس از فروش، فروش اقساطی، لیزینگ سیبا موتور، امداد کشنده و از همه مهم تر کیفیت محصولات میسر ساخته است.

نمایندگی فاو سیبا موتور در لرستان

نمایندگی سیبا موتور در خرم آباد:

سیبا موتور با ایجاد نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش در تمامی استان‌ها رفاه حال مشتریان را در نظر گرفته و سبب صرفه جویی در وقت و هزینه ایشان شده است در همین راستا سیبا موتور در خرم آباد نیز نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش دارد.

نمایندگی سیبا موتور در شهرها:

سیبا موتور علاوه بر خرم آباد در شهرهایی مانند ازنا، بروجرد و کوهدشت نیز نمایندگی دارد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از فروش نقد و اقساط کامیون فاو به صفحه مربوطه در سایت فاو سیبا موتور مراجعه فرمایید. امیدواریم استفاده و لذت کافی را از خواندن این مطالب برده باشید

نمایندگی سیبا موتور در لرستان