نمایندگی سیبا موتور در مازندران

موقعیت جغرافیایی استان مازندران:

استان مازندران با 22 شهرستان یکی از پرجمعیت ترین استان های ایران می باشد امتیاز حمل و نقل دریایی با کشورهای همسایه از طریق منطقه ویژه اقتصادی بنادر ذیل صورت می پذیرد:

  • امیرآباد
  • فریدون کنار
  • نوشهر
  • اسکله و سکوی نفتی نکا

مازندران یکی از استان های صنعتی کشور بوده از ویژگی های این استان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دسترسی به زیر ساخت های ارتباطی
  • دسترسی به بازارهای هدف داخلی و خارجی
  • اراضی حاصل خیز
  • توسعه صنعت گردشگری با طبیعت گوناگون و مفرح ساحلی، جنگلی و کوهستانی

نمایندگی فروش سیبا موتور:

شرکت سیبا موتور نماینده انحصاری تولید و فروش برند معتبر چینی فاو می باشد شرکت فاو با تاریخچه ای شصت ساله یکی از بزرگترین خودروسازان برتر چین و جهان محسوب می شود. گروه بهمن و شرکت تراکتورسازی از بزرگترین سهامداران شرکت سیبا موتور بوده و این شرکت جز زیر مجموعه این دو گروه تولیدی می باشد. این شرکت از موفق ترین نمایندگی های فروش برند فاو در چین است. بدیهی است که محصولات این شرکت به دلیل داشتن کیفیت بالا در موتور، طراحی و بدنه همچنین قیمت مناسب توانایی رقابت با برندهای خارجی و داخلی را داشته و به همین جهت جای خود را در دل بازار ایران باز کرده است.

رانندگی با این خودروها بسیار راحت و بدون احساس خستگی می باشد زیرا طراحی کابین و صندلی آن به گونه ای است که در هنگام عبور از ناهمواری های سطح جاده کمترین میزان تکان و یا سر و صدا به داخل منتقل می شود. همچنین صندلی راننده و شاگرد دارای سیستم تعلیق بادی بوده و موقعیت راحتی را برای راننده و سرنشینان فراهم می آورد.

نمایندگی فاو سیبا موتور در شهرها:

این گروه تولیدی با ارائه محصولاتی از جمله خودروهای سنگین و نیمه سنگین، کشنده فاو تک محور و جفت محور،کمپرسی فاو، کامیونت های 6 تن و 8 تن، کامیونت 6 تن شیلر، کامیونت 6 تن تایگر بخش گسترده ای از فروش خودروهای سنگین را به خود اختصاص داده است.

شرکت سیبا موتور در شهرهای آمل، بابل، قائم شهر، چالوس، ساری، فریدون کنار، نوشهر، نور، بهشهر، سواد کوه نمایندگی فروش دارد. گروه تولیدی سیبا موتور جهت رفاه حال مشتریان خود نمایندگی های فروش و تعمیرگاه های مجاز در تمام استان های ایران ایجاد کرده است همچنین با ارائه خدماتی همچون خدمات پس از فروش، امداد کشنده و فروش اقساطی محصولات توانسته به خوبی رضایت مشتریان خود را جلب کند.

 جهت کسب اطلاع از محصولات، شرایط فروش اقساطی و خدمات پس از فروش سیبا موتور ما را در وب سایت رسمی سایت  فاو سیبا موتور همراهی بفرمایید.

نمایندگی سیبا موتور در مازندران