نمایندگی سیبا موتور در استان قم

موقعیت جغرافیایی استان قم

شرکت فاو در استان قماستان قم با وسعتی حدود 11240 کیلومتر مربع در مرکز ایران قرار گرفته است و از شمال به استان تهران، از جنوب به استان اصفهان، از غرب به استان مرکزی و از شرق به استان سمنان منتهی می‌شود. این استان به واسطه ی جایگیری در مرکز کشور و منطقه ی خشک و نیمه خشک دارای آب و هوای گرم و خشک می‌باشد.

استان قم از نظر وسعت پس از استان البرز، کوچکترین استان ایران است و تنها دارای یک شهرستان می‌باشد؛ شهرهای قم و سلفچگان نیز از مهمترین شهرهای این استان محسوب می‌شوند.

این استان براساس سرشماری سال 1390 دارای جمعیتی حدود یک میلیون و 151 هزار و 672 نفر می‌باشد که این جمعیت از اقوامی نظیر فارس، ترک، گیلک، مازندرانی، عرب، کرد و… تشکیل می‌شود.

 

مراسم های سنتی و آداب و رسوم

  • مراسم یادمان ورود حضرت معصومه به قم

روز 23 ربیع الاول، سالروز ورود فاطمه معصومه به قم می‌باشد. مردم قم و خادمان حرم حضرت معصومه جهت گرامی داشت این روز، طی یک حرکت نمادین در مسیر ساوه به قم به استقبال فاطمه معصومه می‌روند.

  • لاله گردانی

یکی از مراسم مهم و سنتی مردم این استان، مراسم لاله گردانی یا شمع گردانی حرم حضرت معصومه توسط خادمان حرم می‌باشد.

خرید کامیون کامیونت و کمپرسی فاو در قم

 

نمایندگی سیبا موتور

شرکت سیبا موتور به عنوان زیرمجموعه ی دو کمپانی بهمن و تراکتور سازی، یکی از سه شرکت برتر در بین شرکت های تولید کننده خودروهای تجاری ایران تا سال 97 می‌باشد.

این شرکت با برخورداری از پرسنل مجرب و با مشارکت اولین و بزرگترین هلدینگ خودروساز چینی به نام شرکت فاو در زمینه تولید و فروش خودروهای سنگین فعالیت می‌کند.

شرکت فاو سیبا موتور علاوه بر تولید و فروش کشنده های تک و جفت محور، شاسی کامیون و کامیونت 6تن فاو، به تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی و ارائه خدمات پس از فروش اقدام می‌نماید.

سیبا موتور در طی سال های فعالیت خود به موفقیت هایی نظیر دریافت گواهینامه ایزو 2008 و ایزو 9011 دست یافته و به یکی از تولید کنندگان برتر در زمینه خدمات پس از فروش خودروهای تجاری تبدیل شده است.

خرید ماشین های سبک فاو در قمنمایندگی فاو سیبا موتور در قم

شرکت فاو سیبا موتور با ایجاد نمایندگی در شهرستان قم همواره در راستای جلب رضایت مشتریان می‌کوشد و در این نمایندگی ها تسهیلاتی همچون فروش اقساطی، خدمات امدادی، انبار قطعات یدکی و تعمیرگاه و … ارائه می نماید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از آخرین اخبار و شرایط فروش اقساطی خودروهای فاو به صفحه مربوطه در سایت فاو سیبا موتور مراجعه فرمایید.