نمایندگی سیبا موتور در زنجان

نمایندگی سیبا موتور در زنجانموقعیت جغرافیایی استان زنجان:

استان زنجان به مرکزت شهر زنجان دارای 8 شهرستان و 1210 آبادی است. زنجان بیستمین شهر کشور به لحاظ جمعیت می باشد. صنایع دستی این استان شامل: ورشو سازی، ملیله کاری، مسگری،رنگ رزی، سفال گری، جاجیم بافی، نقره سازی، چاروق دوزی، گلیم بافی، فرش بافی و معروف تر از همه چاقو سازی می باشد. استان زنجان یکی از نواحی تاریخی و کهن ایران زمین است که کاوشهای باستان شناسی و آثار باقیمانده تاریخی دیرینگی آن را نشان می دهد. این استان به لحاظ طبیعی، آّب و هوایی، مذهبی و تاریخی یکی از قطب های گردشگری ایران نیز محسوب می شود.

از مناطق گردشگری و دیدنی این استان:

  • مسجد چهل ستون زنجان
  • موزه باستان شناسی و مردان نمکی
  • موزه حیات وحش طبیعی
  • بازار زنجان
  • موزه رخت شوی خانه
  • پیست اسکی پاپایی
  • قلعه بهستان
  • گنبد سلطانیه
  • آبشار شار شار

را می توان نام برد. این استان به دلیل داشتن تنوع آب و هوایی و خاکی حاصلخیز یکی از قطب های کشاورزی و دامداری غرب کشور نیز به حساب می آید. استان زنجان از نظر تولید انگور نیز در بخش محصولات زراعی مقام اول را در کشور دارد محصولات عمده کشاورزی این استان شامل: زیتون، انار، برنج، سیر، بادام ، گردو و فندق می باشد.

نمایندگی فاو سیبا موتور:

همان طور که میدانید شرکت سیبا موتور یکی بزرگترین نمایندگی های گروه خودروساز چینی فاو بوده که زیر نظر گروه بهمن و شرکت تراکتورسازی فعالیت می کند. گروه تولیدی فاو نیز از بزرگترین و برترین تولید کنندگان خودرو در جهان بوده که با برندهای مطرحی همچون فولوکس واگن، جنرال موتورز، آئودی، تویوتا، مزدا علاوه بر سرمایه گذاری قرارداد همکاری مبنی بر مونتاژ این خودروها در چین نیز بسته است. شرکت سیبا موتور محصولات خود را در حوزه خودروهای سنگین از قبیل کشنده فاو تک محور و جفت محور، کامیونت 6 تن تایگر و شیلر، مینی بوس شیلر و کامیون کمپرسی تولید و به فروش می رساند. این خودروها به دلیل دارا بودن آپشن های زیاد و کیفیت ساخت موتور، بدنه، گیربکس، سیستم ترمز و قیمت مناسب مشتریان و طرفداران زیادی دارد.

نمایندگی فاو سیبا موتور در زنجان

نمایندگی سیبا موتور در شهرها:

سیبا موتور در شهرهایی زنجان، خرمدره و هیدج در استان زنجان با ایجاد نمایندگی دسترسی هرچه بهتر و سریع تر مشتریان و خریداران را فراهم کرده است. لازم به ذکر است سیبا موتور جهت رفاه حال مشتریان تسهیلاتی از جمله فروش اقساطی، لیزینگ سیبا موتور، خدمات پس از فروش مانند امداد کشنده را در اختیار خریداران محترم قرار می دهد.

جهت کسب اطلاع از فروش کامیونت های فاو و نمایندگی کامیون فاو به لینک صفحه مربوطه در سایت فاو سیبا موتور مراجعه فرمایید. از همراهی شما متشکریم

نمایندگی سیبا موتور در زنجان