کامیون جدید فاو

کشنده فاو جفت محور، کامیون جدید فاو است که در سیباموتور مونتاژ و به بازار عرضه می شود.کامیون جدید فاو یک کشنده قوی و مناسب برای حمل بارهایی با تناژ بالا می باشد و در حمل بارهای معدنی بسیار مناسب است . قوای محرکه قدرتمند ۴۲۰ اسب بخار مجهز به اینترکولر و بخاری درجا ساخت آلمان Webasto کشنده جفت محور فاو، آن را در رده پرفروش های بازار خودرویی در سطح بین الملل قرارداده است .

کشنده جفت محور، کامیون باری جدید شرکت خودروسازی فاو می باشد که در سال 92 توسط نمایندگی سیباموتور وارد ایران شده و توانسته جایگاه خوبی در دل بازار ایران کسب کند و به دلیل قیمت مناسب و ارزان، جز یکی از محصولات پرفروش نمایندگی فاو در ایران می باشد. کامیون جدید فاو پس از آزمایش های متعدد موفق به دریافت استاندارد یورو 5 در کشور چین شده است و سطح گسترده ای از تولید و فروش خودروساز بزرگ چین را به خود اختصاص داده است.

وزن کامیون جدید فاو بدون بار۹۸۰۰کیلو گرم،حداکثر وزن بار ناخالص خودرو 25000  کیلو گرم،داکثر وزن مجاز مجموع نا خالص خودرو۴۴۰۰۰کیلو گرم و حداکثر بار مجاز روی محور جلو۷۰۰۰ کیلو گرم و حداکثر بار مجاز روی محور عقب۲۶۰۰۰کیلو گرم می باشد.

 

مشخصات فنی کشنده جف محور فاو 

نوع موتور:CA6DM2-42E3

نوع موتور :  6سیلندر خطی، 24 سوپاپ

حجم موتور : 11040 سی سی

قدرت موتور: 420اسب بخار

حداکثرگشتاور :1900 نیوتن متر

نوع سوخت : دیزل

جنس و ظرفیت باک : آلومینیومی

 تجهیزات و مشخصات کشنده جفت محور فاو 

ظرفیت سرنشین : 2 نفر

ترمز اضافی :ترمز اگزوز

گیربکس zf

کابین فلزی سقف نرمال و تمام جوشکاری شده

با پوشش مخصوص زنگ

دارای عایق صوتی و حرارتی

کپسول آتش خاموش کن

دارای یک تخت خواب و آفتابگیر

تهویه مطبوع

شیشه های برقی و آینه های برقی و قفل مرکزی

صندلی راننده تمام بادی با قابلیت تنظیم در جهات مختلف

نمایشگر دیجیتال اطلاعات خود