نمایندگی فاو در ایران

شرک فاو با تاریخچه نوآوری شصت ساله یکی از برترین تولید کنندگان جهانی در صنعت خودرو می باشد که سال 1953 فعالیت خود را آغاز نمود و در حال حاضربا داشتن 120000کارمند در سطح جهان، محصولات تولیدی خود را در بیش از 70 کشور دنیا به فروش می رساند. شرکت خودروساز فاو فعالیت خود را به عنوان یک شرکت دولتی چین شروع کرده است و هم اکنون ارزش دارایی های آن بالغ بر 244757 میلیارد یوان می رسد.

کمپانی فاو سازنده انواع کامیون های سنگین، سبک، متوسط، اتوبوس های شهری، اتوبوس های لوکس گردشگری، شاسی اتوبوس های سفارشی ، خودروهای سواری و وسائل نقلیه کوچک با مجموع فروش بیش از سی میلیون دستگاه تا سال 2013 است.

 اولین خودرویی که در چین ساخته شد کامیون نیمه سنگین مدل CA10 بود. از آغاز تولید این محصول در سال 1956 تا اواخر سال 1978 دوره ای مهم در توسعه و رشد فاو بود. از سال 1979 به بعد برنامه ای برای طراحی مجدد و کامل از کامیون های CA10/30 آغاز شد.تاسیس دفتر مرکزی کمپانی نام آشنای فاو و تولید اولین محصول فاو در 15 جولای 1953 لحظه ای هیجان انگیز در تاریخ خودروسازی چین بود.

در سال 1983 همزمان با برنامه توسعه محصولات تولیدی فاو با مدرن سازی بخش قابل توجه ای از ماشین آلات کارخانه، انقلابی در تولید کامیون های جدید و با کیفیت رخ داد و توانست سطح خود را از یک شرکت سنتی دولتی به یک سازمان و سود آور و مجهز به تکنولوژی های روز دنیا تغییر دهد.

محصولات تولیدی مجموعه صنعتی فاو شامل طیف گسترده ای از انواع کامیون های باری، کشنده و کامیونت فاو و شاسی کامیون و وسایل نقلیه شهری و خودروهای سواری می باشد که شرکت خودروساز فاو با حفظ جایگاه برتر خود در بازار حمل ونقل باری چین در حال گسترش بازارهای جدید جهانی خود می باشد.

گروه فاو به عنوان اولین کارخانه خودروساز چین و بزرگترین تولید کننده خودروهای سواری و کامیون چین، چند سالی است که با هدف نوسازی ناوگان حمل ونقل فرسوده کشورمان و تنوع در سبد خودروهای تجاری و پرشدن خلا بخش خودروهای باری ایران به کشورمان راه پیدا کرده است.

سیبا موتور نماینده رسمی و انحصاری فروش محصولات فاو در ایران می باشد.شرکت سیباموتور زیر مجموعه دو شرکت بزرگ صنعت خودوریی کشور، گروه بهمن و گروه تراکتور ایران می باشد که در سال 1383 با نام شرکت سرمایه گذاری کاردان امین بصورت سهامی عام تاسیس شد و در تاریخ 1386 طی یک روزنامه رسمی به نام شرکت سیباموتور تغییر نام داد.

شرکت موفق سیبا موتور، نماینده انحصاری بزرگترین و اولین خودروساز چین بنام شرکت FAW می باشد که می کوشد تا با بهره گیری از فرصت های ایجاد شده در صنعت خودروهای تجاری با سایر شرکت های بزرگ خودروساز خارجی به بزرگترین شرکت وارد کننده خودرو در ایران و یکی از شرکت های مهم بین المللی در خاورمیانه تبدیل شود.

سال هاست که نمایندگی فاو در ایران به جایگاه ارزشمندی دست یافته است و میتوان گفت که یکی از مهمترین شرکتهای تجاری خودرو در کشورمان می باشد که توانسته لقب پرفروش ترین هارا از آن خود کند. سیباموتور در حال حاضر با در اختیار داشتن شبکه گسترده ای از نمایندگی در سراسر کشور اقدام به توزیع قطعات و لوازم یدکی و ارائه خدمات پس از فروش در حوزه گارانتی می نماید به همین منظور در راستای رسیدن به اهداف خود نظیر رتبه برترفروش و دست یابی به بالاترین جایگاه صنعت خودوریی ایران و خاورمیانه فروش محصولات فاو را با شرایط اقساطی ویژه ای به بازار عرضه می کند.

 

فروش کامیون فاو اقساطی یکی از مهمترین خدمات ارائه شده سیبا موتور می باشد که می توان گفت منجرب شده تا شرکت دارای رتبه برتر در میان تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات فروش خودروهای تجاری به تایید سازمان بازرسی استاندارد کشور شود. گروه سیبا موتور به عنوان یکی از شرکای تجاری فاو در ایران نیاز مشتریان خود را درک کرده و با ارائه محصولات و خدمات برجسته رضایت مشتریان خود را در سراسر ایران بدست آورده ایم تا بتوان به خوبی معرف کمپانی نام آشنای فاو در کشورمان باشیم.

ترویج کار گروهی قلب توسعه سیبا موتور می باشد که منجرب به آن شده است که معرف درستی از نمایندگی فاو در کشورمان باشد. محصولات عرضه شده فاو در نمایندگی سیباموتور که میتوان به آن اشاره کرد از جمله، کشنده فاو تک محور،کشنده جفت محور فاو،کامیونت 6 تن فاو و شاسی کامیون با کاربری کمپرسی و میکسر می باشد.

یکی از ویژگی های بارز محصولات فاو قیمت کامیون فاو می باشد که با توجه به کیفیت و قطعات کاربرده شده بالا نسبت به رقبای اروپایی موجود در بازار ماشین های حمل بار بسیار مقرون به صرفه بوده است.