کامیون کشنده فاو

شرکت فاو در سال 1383 در ایران فعالیت خود را آغاز کرد ، سیباموتور به عنوان نمایندگی رسمی محصولات فاو در ایران شروع به واردات محصولات این شرکت نمود در ابتدا به دلیل ارزان بودن کامیون کشنده های اروپایی مانند اسکانیا ، بنز و ولوو کامیون کشنده های فاو در ایران تقاضای بالایی نداشت.

اما پس از گذشت چند سالی و به دلیل گرون تر شدن محصولات سنگین و نیمه سنگین دیگر شرکت ها در ایران مردم به سمت خرید و فروش محصولات فاو برند چینی تبار روی آوردند، نباید از حق گذشت که محصولات فاو توانسته بود به دلیل قیمت پایین و کیفیت بسیار بالایی که دارد یکی از بهترین کامیون کشنده های بازار باشد.

با داشتن زمان کم و کیفت بالا شرکت فاو توانست به عنوان یکی از بهترین های بازار سنگین از جمله کشنده در داخل ایران شود ، که امروزه محصولات سواری و سنگین آن در بازار داخل تقاضای بسیار بالایی دارد.

محصولات فاو به دلیل داشتن کیفیت بسیار بالا قابلیت آن را دارد که به راحتی در مسیر های طولانی مورد استفاده قرار بگیرد و برای ترانزیت محصولات به خارج از کشور قابل استفاده است.

از کاربری کشنده های فاو می‌توانیم به کشنده یخچالی ، کامیون کشنده چادری ، کامیون کشنده تانکر و … اشاره کرد و همانطور که گفته شد کاربری های متعددی می‌تواند داشته باشد.

کشنده فاو دارای دو مدل

  • کشنده تک محور فاو
  • کشنده جفت محور فاو

کشنده تک محور فاو


این نوع کامیون کشنده فاو دارای یک محور در عقب می‌باشد ، نسبت به کشنده فاو جفت محور وزن بار کمتری را می‌تواند حمل کند. در ادامه به معرفی مشخصات فنی و کاتالوگ رسمی این محصول میپردازیم.

CA۶DM۲-۳۹E۴
CA۶DM۲-۴۲E۴
شش سیلندرخطی۲۴سوپاپتوربوشارژ
وزن و ابعادطول ۶۲۳۵میلی مترعرض ۲۴۹۵میلی مترارتفاع ۳۶۰۰میلی متروزن خودرو بدون بار۷۹۰۰کیلوگرم

 

مشاهده کامل مشخصات فنی و کاتالوگ کشنده تک محور فاو

کشنده فاو جفت محور


کشنده فاو جفت محور همان طور که از نام آن مشخص است دارای دو محور در قسمت انتهایی آن می‌باشد ، که می‌تواند قدرت بسیار زیادی را برای حمل و تحمل بار های بسیار سنگین تحمل کند ، به همین دلیل است که کشنده های فاو اصولا برای حمل و نقل بار های ترانزیتی از کشوری به کشور دیگر مورد استفاده قرار میگیرد.
مشخصات فنی

420 اسب بخار6سیلندر خطیخطی۲۴سوپاپتوربوشارژر
وزن و ابعاد

برای مشاهده کامل مشخصات فنی و کاتالوگ کشنده دو محور فاو

فروش ویژه شرکتی محصولات فاو سواری و نیمه سنگین ، کامیونت فاو 6 تن 8 تن از پر فروش ترین محصولات فاو در ایران می‌باشد ، در قسمت خودرو های سبک سواری فاو بسترن از معروف ترین محصولات در ایران می‌باشد که دارای تقاضای بسیار بالایی است.

کامیون کمپرسی فاو یکی از محصولات پر کاربرد در داخل ایران است ، کمپرسی های فاو با داشتن قدرت بالا و کیفیت ساخت خوب نسبت به نمونه های اروپایی توانسته است به خوبی عمل کند.

همچنین می‌توانید برای خرید محصولات فاو و استعلام محصولات با مشاورین ما در تماس باشید و یا برای مشاهده مشخصات فنی به صفحه مربوط به هر محصول مراجعه کنید.